Ülkemizin tek kıta takımı Torku Şekerspor, yeni sezon hazırlıklarına Antalya'da düzenlenen ikinci antrenman kampı ile devam ediyor

2 - 16 Aralık tarihleri arasında Side'de gerçekleştirilen ilk antrenman kampı ile yeni sezona merhaba diyen Torku Şekerspor, kısa bir aranın ardından çalışmalarına tekrardan Antalya'da gerçekleştirilen sezonun 2'nci antrenman kampı ile devam ediyor. 3 - 23 Ocak tarihleri arasında Konyaaltı'nda sürdürülen çalışmalarda tam kadro olarak yer alan ekibimiz, Sloven antrenörümüz Branko Filip ve teknik ekip önderliğinde sıkı bir antrenman programından geçiyor. Sezonun şu ana kadarki bölümünde temel antrenman çalışmalarında bulunan takımımız, çalışmalarına 2018 hedefleri doğrultusunda oluşturulan yarış öncesi hazırlık antrenmanlarıyla hız veriyor. Antalya'da oluşan el verişsiz hava koşulları sebebiyle oluşabilecek kaza riskine karşın zaman zaman günü salonda teknik ekip nezaretinde gerçekleştirilen fittnes antrenmanlarıyla tamamlayan sporcu grubu arasındaki iletişim ve uyum ise dikkat çekici.

Yeni yarışlar, yeni hedefler...  

Ülkemizin tek kıta takımı olarak bayrağımızı yurt içi ve yurt dışı yarışlarında başarıyla ve gururla temsil eden Torku Şekerspor, başarı grafiğine yeni sezonda da devam ettirme niyetinde. Bu amaç doğrultusunda takımımızın hedefinde yine zorluk derecesi yüksek yarışlar olacak. Bu yarışlardan biri de şüphesiz 22 - 25 Şubat 2018 tarihinde ilk defa gerçekleştirilmesi planlanan UCI 2.2 Tour of Antalya. Avrupa ve Asya'dan pek çok güçlü ekibin yer alacağı dört etaplık Tour of Antalya'nın en az Türkiye Turu kadar zorlu geçmesi bekleniyor. Bu zorlu turda takımımızın hedefi ise genel klasman ilk üçüne bir sporcumuzu sokmak olacak. Bu doğrultuda Tour of Antalya etaplarında bisikletçilerimizle birlikte keşif çalışmalarında bulunan takımımız, Pro - Continental ve Continental seviyede bulunan üst düzey takımlarla rekabet ederek, yeni başarılara imza atmak amacında.
Torku Şeker Gençlik ve Spor Klübü
Bizi Takip Edin
Tüm hakki Sakli idir © 2012 Konya Seker.